ЦСКА-София (U14) с решаваща крачка към 1/4-финалите след успех над Лудогорец

ЦСКА-София U14 победи Лудогорец с 2:0 като гост в първия мач от 1/8-финалите за Купата на БФС.

Червените поведоха в 10-та минута, когато Георги Христанов беше точен след шут от границата на наказателното поле. В началото на втората част ЦСкА-София получи право да изпълни дузпа за нарушение срещу Георгиев. Ангел Тодоров реализира наказателния удар за 2:0.

Малко след гола вратарят на гостите Станислав Илиев се намеси решително и опази вратата си без гол.

Реваншът е на 6 ноември от 11:30 часа на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

снимка: cska.bg