Треньорът на Барселона имал решение за проблемите

Треньорът на Барселона Кике Сетиен призна чистосърдечно, че не му е харесала играта на отбора при победата с 2:1 над Ибиса в 1/16-финалите на турнира за Купата на краля. Той обаче успокои, че има решение на проблема.
Гризман измъкна Барса от грандиозна издънка срещу третодивизионен тим (видео)
"Този мач беше добър урок и ще си направим правилните изводи за бъдещето, за дда поправим грешките. Знаехме, че няма да е лесно, тъй като срещу нас излезе много добър отбор. Съперникът действаше много добре в отбрана и успя да отбележи ранен гол, което му вдъхна увереност. Ние от своя страна трудно стигахме до положения, правехме много грешки в подаванията и така позволихме на Ибиса да отбележи.
През второто полувреме намерихме пролуките в отбраната на съперника, спечелихме си и пространство. Мачовете се играят 90 минути и съм щастлив, че търсехме настойчиво победата и я постигнахме", коментира Сетиен.