Третодивизионен тим изхвърли 1/16-финалист в Лига Европа от Купата на краля

Елитният Хетафе отпадна в 1/32-финалите на турнира за Купата на краля в Испания, след като отстъпи с 0:2 като гост на третодивизионния Бадалона.
Ключовият момент в мача беше изгонването на футболиста на гостите Давид Тимор в 30-ата минута. С 10 души Хетафе, който ще играе срещу Аякс в 1/16-финалите на Лига Европа, удържа 0:0 до 84-ата минута, когато Морено откри за домакините.
В добавеното време Естебан оформи крайното 2:0. След мача от Хетафе обвиниха изкуствената настилка и пресиления червен картон на Тимор за загубата от Бадалона, който в миналия кръг отстрани Овиедо.