Инголщат 04 - Волфсбург 1:1

За пореден път този сезон Волфсбург се размина с победата и остава в опасна близост до изпадащите в Бундеслигата. В среща от 13-ия кръг тимът едва стигна до 1:1 при визитата си на намиращия се под чертата Инголщат 04. Домакините първо пропуснаха дузпа чрез Моритц Хартман в 17-ата минута, а след това заслужено излязоха напред, след като в 31-ата минута Антони Юнг заби красиво попадение с глава. Инголщат 04 - Волфсбург 1:1

Съдия: Даниел Зийберт Стадион: "Ауди Шпортпарк" Инголщат 04 1:1 Волфсбург Голмайстори 31' Антони Юнг Даниел Кaлиджури 78' Състав Мартин Хансен   Диего Беналио Марвин Матип   Джефри Брума Марсел Тисеран   Рикардо Родригес Маркус Зутнер   Луис Густаво 67’ Антони Юнг   Даниел Дидави 45’ 89’ Паскал Грос   Жошуа Гилавоги Алмог Коен   Юлиан Дракслер 74’ Рожер   Максимилиан Арнолд 45’ Флоран Хадергьонай   Яник Герхарт Матю Леки   Паул Зегуин 76’ Моритц Хартман   Марио Гомес Смени 67’ Лукас Хинтерзеер   Марсел Шефер 74’ 76’ Дарио Лескано   Даниел Кaлиджури 45’ 89’ Роберт Лайпертц   Борха Майорал 45’