Торино - Киево 2:1

Тимът на Торино записа трети пореден успех в Серия "А", като се залепи за челните места в класирането. "Биковете" надвиха трудно с 2:1 Киево в мач от 14-ия кръг на калчото, като герой на "Олимпико" в Торино стана Яго Фалке. Техничарият отбеляза и двете попадения за играчите на Синиша Михайлович. Бившият футболист на Рома стори това в рамките на 180 секунди, като първо даде аванс на Торо в 35-ата минута, а в 38-ата минута удвои. Испанецът вече има седем попадения през този сезон и шест гола в последните пет мача пред своите тифози.Торино - Киево 2:1

Съдия: Даниеле Чифи Стадион: Олимпико - Торино Торино 2:1 Киево Голмайстори 35' Яго Фалке 38' Яго Фалке Роберто Инглезе 85' Състав Джо Харт   Стефано Сорентино Лука Росентини   Дарио Дайнели Леандро Кастан   Алесандро Гамберини Давиде Дзапакоста   Масимо Гоби Антонио Барека   Фабрицио Качаторе 88’ 82’ Марко Бенаси   Валтер Бирса 58’ Даниеле Базели   Мариано Иско 46’ Мирко Валдифиори   Иван Радованович 69’ Яго Фалке   Джонатан де Гузман 81’ Адем Ляич   Лукас Кастро Андреа Белоти   Серджо Пелисиер Смени 82’ Джузепе Вивес   Рикардо Меджорини 46’ 58’ Джоел Оби   Роберто Инглезе 69’ 69’ Лукас Бойе   Ламин Ялоу 81’