Малага - Депортиво Ла Коруня 4:3

Отборите на Малага надигра с 4:3 гостуващия Депортиво Ла Коруня в зрелищна среща от 13-ия кръг на Ла Лига. Депор поведе с 0:1 още в третата минута след дузпа, а в 21-ата нова дузпа изравни резултата. Тимът от Коста дел Сол стигна до преднина от 3:1, но допусна изравняване в последните минути. В 91-ата Хави Онтиверос донесе трите точки на южняците със страхотен шут от дистанция.

Съдия: Виканди Гаридо Стадион: "Ла Росаледа" Малага 4:3 Депортиво Ла Коруня Голмайстори Селсо Борхес 3' 21' Микаел Сантос 39' Сандро Рамирес 55' Микаел Сантос Флорин Андоне 72' Селсо Борхес 81' 90' Хави Онтиверос Състав Карлос Камени   Пжемислав Титон Мигел Торес   Хуанфран Роберто Росалес   Сидней Федерико Рика   Раул Албентоса Микел Вийянуева   Луизиньо Начо Камачо   Файсал Фажир Гонсало Кастро   Гилерме Хуанпи   Селсо Борхес 87’ Пабло Форналс   Бруно Гама 89’ 55’ Сандро Рамирес   Флорин Андоне 73’ Микаел Сантос   Марлос Морено 89’ Смени 87’ Дуда   Педро Москера 89’ 73’ Хави Онтиверос   Емре Чолак 89’ 55’ Юсеф Ел Насири