Ювентус - Пескара 3:0

Шампионът Ювентус води с 3:0 на Пескара в двубой от 13-ия кръг на Серия А. При победа днес "Старата госпожа" ще се откъсне на шест точки пред втория Рома, който утре гостува на Аталанта. Резултатът откри германският национал Сами Кедира в 36-ата минута, а в 63-ата Марио Манджукич удвои. В 69-ата минута Ернанес направи резултата класически със страхотен удар от границата на наказателното поле.

Съдия: Микаел Фабри Стадион: "Ювентус Стейдиъм" Ювентус 3:0 Пескара Голмайстори 36' Сами Кедира 63' Марио Манджукич 69' Ернанес Състав Нето   Албано Бисари Патрис Евра   Уго Кампаняро 46’ 25’ Стефан Лихтщайнер   Алесандро Крешенци Леонардо Бонучи   Кристиано Бираги Даниеле Ругани   Франческо Дзампано Алекс Сандро   Джанлука Капрари 71’ Сами Кедира   Гастон Бругман Квадво Асамоа   Браян Кристанте 76’ Ернанес   Дарио Зупарич Гонсало Игуаин   Ледиан Мемушай 84’ Марио Манджукич   Стефано Петинари 65’ Смени 25’ Хуан Куадрадо   Давиде Витурини 46’ 71’ Стефано Стураро   Симоне Пепе 65’ 84’ Мойс Кийн   Бруно Алесандро 76’