Ювентус - Сампдория 4:1

Шампионът на Италия Ювентус бързо се отърси от загубата в дербито с Милан (0:1) през уикенда и се върна на победния път. Това стана в домакинството на Сампдория от междинния 10-ти кръг в Серия "А". "Бианконерите" се наложиха с 4:1 над своя съперник зарадваха своите привърженици с атрактивна и резултатна игра. Марио Манджукич в 4-ата, Джорджо Киелини в 9-ата и 87-ата минута и Миралем Пянич в 65-ата минута бяха точни за домакините, а за гостите се разписа Патрик Шлик в 57-ата минута.

Съдия: Кармине Русо Стадион: "Ювентус Стейдиъм" Ювентус 4:1 Сампдория Голмайстори 4' Марио Манджукич 9' Джорджо Киелини Патрик Шлик 57' 65' Миралем Пянич 87' Джорджо Киелини Състав Нето   Кристиaн Пуджони Даниел Алвеш   Матиас Силвестре 40’ Патрис Евра   Васко Реджини Джорджо Киелини   Милан Скриняр Леонардо Бонучи   Лука Чигарини Сами Кедира   Едгар Барето 74’ 73’ Клаудио Маркизио   Джакопо Сала 82’ Миралем Пянич   Рики Алварес Хуан Куадрадо   Денис Прает Гонсало Игуаин   Анте Будимир 61’ Марио Манджукич   Патрик Шлик 61’ Смени 40’ Алекс Сандро   Филип Джуричич 74’ 82’ Квадво Асамоа   Фабио Куалярела 61’ 73’ Марио Лемина   Луис Муриел 61’