Рома - Палермо 4:1

Отборът на Рома победи с категоричното 4:1 Палермо в последния мач от 9-ия кръг в Серия "А". "Вълците" тотално надиграха своя съперник и с заслужено се поздравиха с успеха с голове на Мохамед Салах в 31-ата, Леандро Паредес в 51-ата, Един Джеко в 68-ата и Стефан Ел Шаарауи в 82-ата минута. за гостите пък точен бе Робин Куайсон в 80-ата минута. Като титуляр за гостите стартира бългаирна Ивайло Чочев, но бе заменен в 69-ата минута.Рома - Палермо 4:1

Съдия: Стадион: "Олимпико" Рома 4:1 Палермо Голмайстори 31' Мохамед Салах 51' Леандро Паредес 68' Един Джеко Робин Куайсон 80' 82' Стефан Ел Шаарауи Състав Войчех Шчесни   Йосип Посавец Федерико Фасио   Михел Морганела Жуан Жезус   Синиша Анджелкович Костас Манолас   Едоардо Голданига Емерсон Палмиери   Тиаго Чонек Даниеле Де Роси   Хайтам Алеесами Раджа Наинголан   Алесандро Гаци Леандро Паредес   Алесандро Диаманти Един Джеко   Ивайло Чочев Стефан Ел Шаарауи   Бруно Енрике Корзини Мохамед Салах   Илия Несторовски