Урал - Спартак (Москва) 0:1

Урал - Спартак (Москва) 0:1Отборът на Спартак (Москва) надви с 1:0 като гост Урал в мач от 11-ия кръг на руската Премиер Лига. Единственото попадение реализира три минути след началото на второто полувреме Лоренсо Мелгарехо. Той получи топката в наказателното поле на Урал след великолепно подаване на Ромуло и даде аванс на столичани в резултата, а домакините не успяха да върнат гола, въпреки че имаха на практика цяло второ полувреме на разположение, за да го сторят.

Премиер Лига Съдия: Александър Егоров Стадион: "СКБ-Банк Арена" Урал 0:1 Спартак (Москва) Голмайстори Лоренсо Мелгарехо 48' Състав Николай Заболотний   Артьом Ребров Александър Данцев   Салваторе Бокети Доминик Динга   Дмитрий Комбаров Радован Панков   Андрей Ешченко Артьом Фидлер   Иля Кутепов Роман Емелянов   Ивелин Попов 73’ 79’ Сергей Подоксьонов   Жано Ананидзе Денис Кулаков   Ромуло Роман Павлюченко   Роман Зобнин 85’ Александър Ставпец   Фернандо Чисамба Лунгу   Лоренсо Мелгарехо 89’ Смени 79’ Александър Павленко   Артьом Тимофеев 73’ 85’ Мохамед Конате   Александър Зуев 89’