Дженоа - Емполи 0:0

Отборът на Дженоа демонстрира голям характер и стигна до равенството 0:0 в домакинството на Емполи, след като игра 60 минута с човек по-малко. Дарко Лазович бе изгонен в 34-ата минута за втори жълт картон. Първата част бе доста скучна, а двата тима затвърдиха тендецията, че отбелязват малко попадения преди почивката. От началото на сезона тосканците имат едно попадение през първите 45 минути, докато "грифоните" все още не са се разписвали.Дженоа - Емполи 0:0

Съдия: Лука Пайрето Стадион: "Луиджи Ферарис" Дженоа 0:0 Емполи Състав Матия Перин   Лукаш Скорупски Николас Бурдисо   Мануел Паскуал Лукас Орбан   Андреа Коста Армандо Ицо   Фредерик Весели Лука Ригони   Джузепе Белуши Томас Ринкон   Рикардо Сапонара Мигел Велозо   Хосе Маури 88’ Диего Лаксалт   Марсел Бюхел 71’ 84’ Еденилсон   Раде Крунич 88’ 34’ Дарко Лазович   Алберто Джилардино 73’ Джовани Симеоне   Мануел Пучарели 68’ Смени 84’ Есекиел Муньос   Андрес Тейо 88’ 88’ Рикардо Фиамоци   Асан Дюусе 71’ 73’ Никола Нинкович   Масимо Макароне 68’