Интер - Каляри 1:2

Отборите на Интер и Каляри завършиха при резултат 1:2 в мач от 8-ия кръг на "Сан Сиро". "Нерадзурите"  пропуснаха дузпа в 25-ата минута, когато Мауро Икарди стреля в аут от бялата точка. Жоао Мари даде аванс на домакините в 55-ата минута. Секунди преди това Самир Ханданович спаси на два пъти, а след това гол на гостите бе отменен поради засада.Федерико Мелкиори изравни в 71-ата минута. Пет минути преди края Самир Ханданович си отбеляза нелеп автогол.Интер - Каляри 1:2

Съдия: Паоло Валери Стадион: Сан Сиро Интер 1:2 Каляри Голмайстори 55' Жоао Марио Федерико Мелкиори 71' Самир Ханданович 85' Състав Самир Ханданович   Марко Сторари Давиде Сантон   Бруно Алвеш 80’ Кристиан Ансалди   Никола Муру Жоао Миранда   Лука Чепители Жейсон Мурийо   Фабио Пизакане 60’ Евер Банега   Симоне Падоин 74’ Антонио Кандрева   Джани Мунари 69’ Гари Медел   Давиде Ди Дженаро 77’ Иван Перишич   Панайотис Тахсидис Жоао Марио   Марко Сау 60’ Мауро Икарди   Федерико Мелкиори Смени 60’ Асан Нукури   Маурисио Исла 69’ 80’ Стеван Йоветич   Николо Барела 77’ 74’ Едер   Марко Бориело 60’