Сампдория - Палермо 1:1

Сампдория - Палермо 1:1Ивайло Чочев и неговия Палермо се разминаха с победата при гостуването на Сампдория в заключителните секунди. Тимът на българина поведе в 60-ата минута с попадение на Несторовски, а Бруно Фернанеш се разписа за крайното 1:1 в даденото продължение на второто полувреме. Чочев се появи на терена в 56-ата минута, когато замени Хильемарк. Гостите завършиха мача с 10 човека, след като в края Гаци получи втори жълт картон.

Серия А Съдия: Маурицио Мариани Стадион: "Луиджи Ферарис" Сампдория 1:1 Палермо Голмайстори Илия Несторовски 60' Бруно Фернандеш 95' Състав Емилиано Вивиано   Йосип Посавец Матиас Силвестре   Андреа Рисполи Васко Реджини   Джанкарло Гонсалес Милан Скриняр   Едоардо Голданига Едгар Барето   Тиаго Чонек Джакопо Сала   Хайтам Алеесами Рики Алварес   Алесандро Гаци Лукас Торейра   Алесандро Диаманти Карол Линети   Оскар Хильемарк Фабио Куалярела   Бруно Енрике Корзини Луис Муриел   Илия Несторовски