Удинезе - Лацио 0:3

С две попадения на Чиро Имобиле и едно на Балде Кейта Лацио разгроми с 3:0 като гост Удинезе и се настани на третото място в Серия "А" преди утрешните мачове от 7-ия кръг. "Орлите" се възползваха от колебливата защита на домакините и с лекота стигнаха до победата. Решаващи за изхода на двубоя се оказаха началните минути на второто полувреме, когато столичният тим уби интригата.Удинезе - Лацио 0:3

Съдия: Кармине Русо Стадион: "Фриули" Удинезе 0:3 Лацио Голмайстори Чиро Имобиле 28' Балде Кейта 54' Чиро Имобиле 61' Състав Орестис Карнезис   Томас Стракоша Фелипе   Стефан де Фрай Томас Oрто   Уесли Хут Данило   Патрис Али Аднан Казим   Джордан Лукаку 78’ Eмануел Баду   Марко Пароло Панайотис Коне   Сенад Лулич 85’ Свен Кумс   Фелипе Андерсон Дуван Сапата   Сергей Милинкович-Савич 63’ Родриго де Паул   Чиро Имобиле 77’ Стипе Перица   Балде Кейта 70’ Смени 78’ Якуб Янкто   Моритц Лайтнер 85’ 63’ Адалберто Пеняранда   Филип Джорджевич 70’   Кристиано Ломбарди 77’