Славия - Верея 3:1

Славия - Верея 3:1Отборът на Славия постигна важна победа с 3:1 срещу Верея в мач от деветия кръг на Първа професионална лига. Двубоят бе изпълнен с много красиви изпълнения, а най-впечатляващият момент дойде в 19-ата минута, когато Иван Минчев отбеляза фантастичен гол във вратата на Иван Караджов. В 21-ата минута Божидар Васев удвои преднината на "белите", а четири минути по-късно Сукуна намали. Все пак в 69-ата минута Васев матира стража на гостите и по този начин оформи и крайния резултат в сблъсъка.

Първа лига Съдия: Георги Димитров Стадион: "Васил Левски" Славия 3:1 Верея (Стара Загора) Голмайстори 19' Иван Минчев 21' Божидар Васев Амаду Сукуна 25' 69' Божидар Васев Състав Марио Кирев   Иван Караджов 31’ Стефан Велков   Здравко Илиев Абуд Омар   Владимир Зафиров 72’ Петко Христов   Костадин Слаев Емил Мартинов   Педро Еуженио 65’ 46’ Мартин Станкев   Илия Мунин Иван Минчев   Илиас Хасани Божидар Васев   Момчил Цветанов Янис Карабельов   Георги Ангелов Валери Домовчийски   Елиаш да Силва 46’ Сердер Сердеров   Амаду Сукуна Смени 31’ Андреа Христов   Илиян Йорданов 65’ 46’ Владимир Семерджиев   Методи Костов 72’   Васил Калоянов 46’