ЦСКА (Москва) - Краснодар 2:0

ЦСКА (Москва) - Краснодар 2:0Лидерът в класирането на Премиер Лигата ЦСКА (Москва) направи още една крачка към спечелването на титлата на Русия. "Армейците" надиграха с лекота с 2:0 тази вечер гостуващия Краснодар в мач от предпоследния 29-и кръг на първенството. В 17-ата минуjа Ахмед Муса даде аванс на столичани в резултата, възползвайки се от грешка на Павел Мамаев и подаване на Роман Ерьоменко. Две минути след почивката Ерьоменко получи извеждащ пас от Бибрас Натхо и не пропусна да изпрати топката в мрежата зад вратаря на краснодарци Станислав Крицюк.

ЦСКА (Москва) 2:0 Краснодар Голмайстори 17' Ахмед Муса 47' Роман Ерьоменко Състав Игор Акинфеев   Станислав Крицюк Алексей Березуцкий   Виталий Калешин Сергей Игнашевич   Андреас Гранквист Георгий Шенников   Рагнар Сигурдсон Марио Фернандес   Жоао Жоазиньо 60’ 77’ Зоран Тошич   Шарл Каборе Алан Дзагоев   Павел Мамаев 65’ Бибрас Натхо   Дмитрий Торбинский Роман Ерьоменко   Маурисио Перейра 68’ Понтус Вернблум   Юрий Газинский 60’ 89’ Ахмед Муса   Фьодор Смолов Смени 89’ Сергей Ткачов   Вячеслав Подберьозкин 60’ 65’ Александър Головин   Рикардо Лаборде 68’ 77’ Кирил Панченко   Вандерсон 60’