ЦСКА (М) не сбърка срещу Краснодар и докосва титлата (видео)

Лидерът в класирането на Премиер Лигата ЦСКА (Москва) направи още една крачка към спечелването на титлата на Русия. "Армейците" надиграха с лекота с 2:0 тази вечер гостуващия Краснодар в мач от предпоследния 29-и кръг на първенството. В 17-ата минуjа Ахмед Муса даде аванс на столичани в резултата, възползвайки се от грешка на Павел Мамаев и подаване на Роман Ерьоменко. Две минути след почивката Ерьоменко получи извеждащ пас от Бибрас Натхо и не пропусна да изпрати топката в мрежата зад вратаря на краснодарци Станислав Крицюк.

Воденият от Леонид Слуцкий събра 62 точки, с 2 повече от втория в подреждането Ростов. Краснодар пък е четвърти с 53 точки и е с осигурено участие в Лига Европа през следващия сезон.

В последния кръг в събота ЦСКА (Москва) гостува на Рубин (Казан), а Ростов е гост на Терек (Грозни).

Снимка: sport-express.ru