Славия - Лудогорец 0:5

Славия - Лудогорец 0:5Отборите на Славия и Лудогорец завършиха с 0:5 в мач от 34-ия кръг на "А" група. Първият гол в двубоя дойде още в 8-ата минута, когато халфът Янис Карабельов загуби топката в центъра на терена, а от това се възползва Жуниор Кишада, който вкара своя трети гол в "А" група този сезон. В 20-ата минута головата машина на "орлите" Кешеру направи резултата 0:2. В продължението на първата част Вандерсон вкара трети гол във вратата на "белите". В 57-ата минута Кишада направи резултата 0:4. Малко по-късно Джонатан Кафу вкара пети гол в срещата.

Съдия: Стефан Апостолов Стадион: "Славия" Славия 0:5 Лудогорец Голмайстори Жуниор Кишада 8' Клаудиу Кешеру 20' Вандерсон 45' Жуниор Кишада 57' Джонатан Кафу 69' Състав Георги Петков   Георги Аргилашки Димитър Пиргов   Йордан Минев Диего Фераресо   Георги Терзиев Стефан Велков   Венцислав Керчев Абуд Омар   Натанаел Пимиента 46’ Емил Мартинов   Светослав Дяков Борислав Балджийски   Вандерсон 66’ 22’ Янис Карабельов   Андрей Препелица 76’ Ивайло Димитров   Жуниор Кишада 73’ Калоян Кръстев   Джонатан Кафу Георги Йомов   Клаудиу Кешеру Смени 46’ Мартин Станкев   Анисе Абел 73’ 22’ Владимир Семерджиев   Вирджил Мисиджан 66’ 76’ Сердер Сердеров