Черно море - Ботев (Пловдив) 3:0

Черно море - Ботев (Пловдив) 3:0Черно море и Ботев (Пловдив) играят при резултат 3:0 в мач от 34-ия кръг на "А" група, който няма особена важност за класирането, макар на теория "канарчетата" все още да не са си осигурили оставане в елита. В 25-ата минута Бакари откри резултата за "моряците". Капитанът Георги Илиев удвои в 58-ата минута. Матиас Курьор в 87-ата минута с красиво попадение напарви 3:0.

Съдия: Мартин Стоименов Стадион: "Тича" Черно море 3:0 Ботев (Пловдив) Голмайстори 25' Бакари 58' Георги Илиев 87' Матиас Курьор Състав Георги Китанов   Виктор Голас Михаил Венков   Филип Филипов Пламен Николов   Йордан Христов Траян Траянов   Радослав Терзиев 74’ Георги Илиев   Лъчезар Балтанов 81’ Даниел Георгиев   Божидар Васев Стенио дос Сантос   Тодор Неделев Матиас Курьор   Лазар Марин Марк Клок   Милен Гамаков 64’ Симеон Райков   Серкан Юсеин 76’ Бакари   Радослав Апостолов 70’ Смени 64’ Владислав Романов   Милко Георгиев 70’ 74’ Иван Вълчанов   Исмет Рамадан 81’ 76’ Живко Петков