Рубин - Анжи 1:2

Рубин - Анжи 1:2Аутсайдерът в руската Премиер лига Анжи отказва да се предаде. Тимът от Махачкала обърна с 2:1 като гост Рубин и напусна дъното на класирането, където остана Кубан. Познатият у нас с изявите си за Черноморец (Бургас) Яник Боли вкара единия от головете за Анжи. Той изравни в средата на първото полувреме, след като Игор Портнягин беше дал преднина на Рубин. Победата за гостите стана факт с попадението на Дарко Лазич в 58-ата минута.

Съдия: Владислав Безбородов Стадион: "Казан Арена" Рубин 1:2 Анжи Голмайстори 17' Игор Портнягин Яник Боли 33' Дарко Лазич 58' Състав Сергей Рижиков   Давид Юрченко 89’ Олег Кузмин   Джонатан Менса Соломон Кверквелия   Магомед Мусалов 83’ Гийермо Котуньо   Георгий Тигиев Емил Бергстрьом   Шамил Гасанов 78’ Гьокдениз Карадениз   Дарко Лазич Магомед Оздоев   Александър Жиров 59’ Сергей Кисляк   Лоренцо Ебесилио Игор Портнягин   Амаду Мутари Максим Канунников   Иван Маевский 69’ Марко Девич   Яник Боли 77’ Смени 59’ Руслан Камболов   Карлен Макъртчян 78’ 83’ Алишер Джалилов   Исламнур Абдулавов 77’ 69’ Владимир Дядюн