Кьолн - Вердер (Бремен) 0:0

Кьолн - Вердер (Бремен) 0:0Отборите на Кьолн и Вердер (Бремен) взеха по точка след двубоя помежду си от предпоследния кръг в Бундеслигата. Двата тима не успяха да си отбележат и завършиха при равен резултат - 0:0, поделяйки си по едно полувреме. Първата половина на двубоя бе за гостите от Бремен, докато през втората част домакините бяха по-добри, но до голове така и не се стигна.

Съдия: Феликс Цвайер Стадион: "Райн Енерги Щадион" Кьолн 0:0 Вердер (Бремен) Състав Тимо Хорн   Феликс Вийдвалд Доминик Марох   Сантиагo Гарсия 84’ Фредерик Сьоренсен   Яник Вестергор Доминик Хайнц   Теодор Гебре Селасие Мергим Маврай   Папи Джилободжи Йонас Хектор   Клеменс Фритц Марсел Рисе   Златко Юнузович 75’ Леонардо Битенкурт   Левин Йозтунали 75’ 45’ Яник Герхарт   Фин Бартелс Антони Модест   Флориан Грилич 45’ Зимон Цолер   Клаудио Писаро 89’ Смени 45’ Кевин Фогт   Янек Щернберг 84’ 75’ Марсел Халтер   Максимилиан Егещайн 89’ 45’ Юя Осако   Антони Уджа 75’