Терек - Краснодар 0:1

Терек - Краснодар 0:1Спорен гол донесе победа на Краснодар с 1:0 при гостуването на прекия конкурент Терек в мач от 24-ия кръг на руския елит. Фьодор Смолов беше точен минута преди почивката след подаване на Павел Мамаев. Ситуацията обаче беше много "тънка", като домакините претендираха за засада на нападателя на съперника. В крайна сметка главният рефер Александър Егоров и неговите асистенти зачетоха попадението и по този начин заслужиха освирквания от местните фенове до края на срещата.

Съдия: Александър Егоров Стадион: "Ахмат Арена" Терек 0:1 Краснодар Голмайстори Фьодор Смолов 44' Състав Евгений Городов   Станислав Крицюк Заурбек Плиев   Виталий Калешин 15’ Андрей Семьонов   Сергей Петров Мехрад Мохамади   Андреас Гранквист Олег Иванов   Рагнар Сигурдсон Адилсон   Шарл Каборе Мачей Рибус   Павел Мамаев 70’ Факундо Пирис   Одил Ахмедов 83’ Исмаил Айсати   Вячеслав Подберьозкин 34’ 85’ Далер Кузяев   Маурисио Перейра Магомед Митришев   Фьодор Смолов Смени 85’ Родолфо   Николай Марков 15’ 83’ Игор Лебеденко   Юрий Газинский 84’ 70’ Георге Грозав   Ари 34’