Спортинг Хихон - Селта 0:1

Спортинг Хихон - Селта 0:1Отборът на Селта надви като гост с 1:0 Спортинг Хихон в двубой от 32-ия кръг на Примера, игран пред около 25 хиляди зрители на "Ел Молинон". Нолито вкара единствения гол в 64-ата минута. С успеха тимът от Виго се затвърди на петото място, но остава далеч от четвъртата позиция. Спортинг затрудни още повече мисията си "Оцеляване".

Съдия: Матеу Лаос Стадион: "Ел Молинон" Спортинг Хихон 0:1 Селта Голмайстори Нолито 64' Състав Иван Куеяр   Рубен Бланко Огньен Вранеш   Джонатан Кастро - Джони Исма Лопес   Густаво Кабрал Луис Ернандес   Сержи Гомес Хорхе Мере   Карлес Планас Серхио Алварес   Даниел Вас Начо Касес   Неманя Радоя 69’ Пабло Перес   Фабиан Ореяна Антонио Санабрия   Нолито 60’ Карлос Кармона   Яго Аспас 63’ 77’ Джони Родригес   Джон Гуидети 83’ Смени 77’ Даниел Нди   Пабло Ернандес 63’ 69’ Ален Халилович   Клаудио Бовю 83’ 60’ Карлос Кастро