Аталанта - Милан 2:1

Аталанта - Милан 2:1Отборът на Милан продължава да се дъни в Серия "А", като вече рискува шестата позиция в първенството. "Росонерите" загубиха с 1:2 гостуването си на Аталанта от 31-ия кръг, като до 44-ата минута водеха в резултата с гол на Луис Адриано от дузпа още в четвъртата минута. Феноменален гол на Маурисио Пинийя в 44-ата минута със задна ножица и попадение на Алехандро Гомес прекърши "червено-черните", които вече месец нямат победа в първенството.

Съдия: Джанлука Роки Стадион: Атлети Д`Адзури Аталанта 2:1 Милан Голмайстори Луис Адриано 4' 44' Маурисио Пинийя 63' Алехандро Гомес Състав Марко Спортиело   Джанлуиджи Донарума Гулиелмо Стендардо   Кристиан Сапата Андреа Масиело   Иняцио Абате Букари Драме   Лука Антонели Габриел Палета   Матия Де Шилио 67’ Лука Чигарини   Алесио Романьоли 82’ Алесандро Диаманти   Рикардо Монтоливо Ясмин Куртич   Джакомо Бонавентура Мартен де Роон   Андреа Бертолачи 77’ Алехандро Гомес   Карлос Бака Маурисио Пинийя   Луис Адриано 58’ Смени 82’ Кристиан Раймонди   Андреа Поли 77’   Марио Балотели 58’   Жереми Менес 67’