Виляреал - Атлетико Мадрид 3:0

Тази вечер Виляреал победи Атлетико Мадрид с 3:0 в последния мач от 15-ия кръг на Примера дивисион. “Жълтата подводница” записа много ценен успех, с който изпревари днешния си съперник в класирането и спря серията си от 3 поредни мача без победа на сметката си. Домакините на “Ел Мадригал” се възползваха по най-добрия начин от две грешки на своя съперник, като Ману Тригерос откри резултата в 28-ата минута, след сгрешен пас на Тиаго Мендеш, а в 38-ата минута Жонатан дос Сантос добави втори гол, възползвайки се от лоша намеса на вратаря Ян Облак. В добавеното време и Роберто Сориано записа името си сред голмайсторите, оформяйки класическата победа.Виляреал - Атлетико Мадрид 3:0

Съдия: Алехандро Ернандес Стадион: "Ел Мадригал" Виляреал 3:0 Атлетико Мадрид Голмайстори 28' Ману Тригерос 38' Жонатан дос Сантос 93' Роберто Сориано Състав Серхио Асенхо   Ян Облак 41’ Виктор Руис   Диего Годин Марио Гаспар   Хуанфран Алваро Гонсалес   Стефан Савич Хауме Коста   Люка Ернандес Бруно   Тиаго Мендеш 30’ Роберто Сориано   Габи Фернандес Жонатан дос Сантос   Коке 89’ Ману Тригерос   Кевин Гамейро 79’ Алешандре Пато   Антоан Гризман 89’ Никола Сансоне   Анхел Корея 65’ Смени 89’ Алфред Н'Диайе   Мигел Анхел Моя 41’ 79’ Родриго Ернандес   Саул 30’ 89’ Рафаел Сантос Боре   Яник Ферейра Караско 65'