Гол на Гълъбинов, Новара - Виченца 2:1

Българският нападател на Новара Андрей Гълъбинов се превърна в герой за своя тим, след като донесе победата с 2:1 над Виченца от 17-ия кръг на Серия "Б". Таранът бе титуляр за своя тим, като вкара победното попадение в 58-ата минута от дузпа. Преди това Райкович от гостите бе дал аванс на "червено-белите", а Луканович бе изравнил в 34-ата минута след асистенция на Гълъбинов. В 40-ата минута българинът удари горната греда с глава, но все пак стигна до своя трети гол този сезон, след като бе точен от бялата точка през втората част.

Съдия: Nicola, Baroni Стадион: Новара 2:1 Виченца Голмайстори Filip Raicevic 9' 34' Antonio Lukanovic 58' Андрей Гълъбинов Състав Давид Да Коста   Франческо Бенуси Magnus Troest   Salvatore D'Elia Андреа Мантовани   Андреа Еспозито Дженаро Сконамилио   Рафаеле Пучино Марко Калдерони   Никола Беломо 77’ Бенито Николас Виола   Даниел Адежо Paolo Pancrazio Farago   Francesco Urso Федерико Касарини   Франческо Синьори 86’ 87’ Андрей Гълъбинов   Stefano Giacomelli 66’ Lorenzo Maria Dickmann   Francesco Orlando Джанлука Сансоне   Filip Raicevic 20’ 75’ Antonio Lukanovic   Смени 83’ Томаш Купиш   Кристиан Галано 77’ 75’ Франческо Болцони   Алесио Вита 66’   Matteo Di Piazza 20’