Аврамов се завръща в Черно море Тича

Аврамов се завръща в Черно море Тича

Един от любимците на варненска публика Божидар Аврамов ще облече отново екипа на Черно море Тича и ще вземе участие в утрешния мач срещу Академик Бултекс 99, след като всички документи бяха уредени. Аврамов се завърна в България след като прекрати договора си с румънския Питещ и ще играе за родния Черно море Тича, като това е второ завръщане във Варна за него.Той изигра 10 мача през сезон 2014-2015, преди да замине за Италия.

"Радостен съм, че съм тук, с тези момчета и този треньор. Ще помогна с каквото мога", коментира 29-годишният варненец за възможността отново да играе в зала Конгресна на ДКС.



Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Баскетбол

Виж всички