Любо Минчев: Дано имаме повече късмет в плейофите

Старши треньорът на Берое (Стара Загора) Любомир Минчев отчете грешките в своя отбор при загубата със 77:79 от Рилски спортист в мач от 23-ия кръг на Националната баскетболна лига при мъжете.

"Абсолютно можем да разделим мача на две. Даже не цялото първо полувреме, а първата четвърт беше много слаба като организация в нападение. Също така бяхме по-слаби и в защита, докато втората беше по-добра от първата. Но генерално през второто полувреме играхме доста по-добре, лимитирахме противника повече, макар че получихме доста точки на нисък пост от Раванел. И някои наши грешки в защита, след които те вкараха лесни кошове. Въпреки всичко поздравявам противника, имаха и късмет накрая. Бяхме го докарали до там да имаме две стрелби в края, втората отворена и можехме да победим. И предния мач бях казал - за нас ние не можем да променим класирането, но всеки мач играем, за да бием. Дано имаме повече късмет в плейофите и тогава стрелбите да влязат”, каза Минчев след загубата.