Резерва донесе точката на Нюкасъл (видео)

Влезлият като резерва Хоселу се разписа четири минути, след като се появи на терена и донесе точката на Нюкасъл. “Свраките” завършиха 1:1 срещу Суонзи на “Сейнт Джеймсис Парк”.

Гостите имаха сериозни претенции за дузпа през първата част, когато Диаме игра с ръка в наказателното поле. Те успяха да поведат след час игра. Джордан Аю откри резултата след удар с глава. Нюкасъл обаче изравни осем минути по-късно, когато след удар на Перес топката се озова в Хоселу и той я прати в мрежата.

Карлос Карвахал вече има четири спечелени точки от първите си три шампионатни мача, откакто пое Суонзи през декември. Въпреки това тимът остава на последното място в класирането с 17 точки.