Уотфорд унижи Нюкасъл

Уотфорд нанесе тежка загуба на Нюкасъл с 3:0 на “Сейнт Джеймсис Парк”. Това бе четвърта поредна загуба за тима на Рафаел Бенитес в първенството. Така след добрия старт “свраките” постепенно се свличат надолу.

Уил Хюз изведе отбора на Марко Силва напред в 19-ата минута. Малко преди почивката автогол на Йедлин даде солиден аванс на гостите, а в 62-ата минута Андре Грей сложи край на интригата.

Уотфорд записа четвърта победа като гост от началото на сезона и е на осмо място с актив от 21 точки. Тимът изигра много силен мач и във втори пореден двубой не допусна попадение. На другия полюс бе Нюкасъл, който рядко застрашаваше вратата на съперника. Два изстрела на Хоселу бяха единствените удари в очертанията на вратата.

НЮКАСЪЛ - УОТФОРД 0:3
0:1 - Хюз (19)
0:2 - Йедлин (45-авт)
0:3 - Грей (62)

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!