Сиксърс наваксаха 23 точки и шокираха Маями

Баскетболистите на Филаделфия 76ърс постигнаха четвъртата си победа от началото на сезона и то по забележителен начин. Майкъл-Картър Уилямс и съотборниците му изоставаха от Маями с 23 точки в средата на третата част, но намериха сили да се вдигнат и да стигнат до победата с 91:87.

Сиксърс ограничиха Маями до едва 18 точки в последните 18 минути на двубоя, а от своя страна реализираха цели 45 и съвсем заслужено стигнаха до успеха, който със сигурност означава много за тях, с оглед на факта, че до момента през сезона имат цели 23 загуби.

Гостите разполагаха с едва осем здрави баскетболисти, но въпреки това показаха страхотна енергия и шокираха Дуейн Уейд и компания.

Майкъл Картър-Уилямс вкара 20 точки за победата, докато Люк Ричард Мба а Муте добави 19 и овладя 6 борби.

Дуейн Уейд реализира 23 точки за Маями, а Шони Уилямс добави 17.

Филаделфия има 4 победи и 23 загуби, докато Маями е с 13 успеха и 16 поражения.