Вторият отбор на „Левски“ победи с 5:1 на стадион „Георги Аспарухов“ отборът на Банско в мач от 20-ти кръг в Югозападна Трета лига. „Сините“ поведоха с гол на Виктор Добрев в 30-та минута, който дойде след асистенция на Калоян Петков. В самия край на полувремето Никола Бандев удвои резултата след подаване на Кристиан Красимиров. Гостите намалиха в 50-та минута, но след това Левски продължи с наказателната си акция. Добрев вкара след асистенция на Бандев в 67-та и върна преднината от двата гола на „сините“. Калоян Петков в 81-та и Борислав Рупанов в добавеното време оформиха крайното 5:1. Воденият от Христо Арангелов отбор на „сините“ се намира на 11-ото място във временното класиране с актив от 26 точки. Банско е осми с 28 пункта.