Селтик спечели и второто издание на "Олд Фърм Дерби" за сезона, след като надделя с 2:1 над Рейнджърс на "Селтик Парк" в голямото дерби от 21-вия кръг на Премиършип на Шотландия. Така "детелините" прекъснаха серията на "сините" от 17 мача без загуба и увеличиха аванса си на върха на осем точки. Това означава, че дори Рейнджърс да спечели двата мача в запас, които има спрямо лидера, не може да измести Селтик от първото място. Иначе днес Пауло Бернардо (25') и Киого Фурухаши (47') донесоха победата на шампионите. Играчите на Рейнджърс имаха доста добри ситуации, основно през първото полувреме, но ги пропуснаха, а след като останаха с човек по-малко в 71-вата минута, намалиха още повече шанса си за обрат. Все пак в 88-ата Джеймс Тавърниър върна интригата и направи последните минути доста напрегнати.