Меси с нов гол при успех на Интер Маями

Меси с нов гол при успех на Интер Маями ИНТЕР МАЯМИ - ШАРЛЪТ 4:0 МЕСИ ОФОРМИ КРАЙНИЯ РЕЗУЛТАТ Отборът на Интер Маями разби с 4:0 тима на Шарлът в мач от 1/4-финалите на Купата на лигите. За разлика от предишния си двубой срещу ФК Далас съставът на Лионел Меси този път не мина през редица трудности и спечели с лекота, като започна наказателната си акция от рано с гол в 12-ата минута на Йосеф Мартинес от дузпа. До края на полувремето отборът на Дейвид Бекъм вкара още един гол. Това се случи в 32-ата минута, когато Робърт Тейлър получи добро подаване от ДеАндре Йедлин и нямаше друг избор освен да покачи. След почивката играчите на Шарлът опитаха да се върнат в мача, но сами забиха последния пирон в ковчега си в 78-ата минута, когато Адилсон Маланда си вкара злополучен автогол. Разгромът оформи гениалният Лионел Меси в 86-ата минута, като за попадението му асистира Леонардо Кампаня.