Фламенго записа трета победа от последните си пет мача, надвивайки с 3:2 Сантош като гост в среща от 12-я кръг на бразилската серия А. Гостите откриха резултата в 22-ата минута чрез Евертон, но пет преди края на първото полувреме Мендоса изравни за Сантош. След подновяването на играта в рамките на две минути двата тима си отбелязаха нови два гола като Фламенго отново поведе първи. Тогава Евертон Рибейро направи 2:1, но Родриго Фернандес бързо върна равенството. Въпреки това в 57-ата Пулгар вкара трето попадение в домакинската врата, с което оформи и крайното 3:2 за своя тим. Така в във временното класиране Фламенго запази третото си място с 22 точки, колкото има и Палмейрас на четвърта позиция, но с по-добри показатели. Сантош от своя страна е на 13-о място с 13 пункта и вече пет мача няма победа като има три поражения и две равенства.