Отборите на Септември Тервел и Рилци (Добрич) завършиха наравно – 1:1 в мач от 25-ия кръг на Североизточната Трета лига. Първото поадение дойде буквално в последните секунди на първата част, когато Мартин Кирилов откри след асистенция на Дейвид Венциславов. Домакините отвърнаха на удара в началото на втората част. В 49-ата минута Димитър Михалев центрира от фаул, а Румен Николов успя да изравни. До края на мача зрителите не видяха повече попадения, домакините направиха грешна стъпка в борбата си за първото място. Тимът от Тервел има равен брой точки, но и мач по-малко от Черноморец (Балчик), докато Рилци е на седмото място. През идният уикенд предстои и голямото дерби на върха между Черноморец (Балчик) и Септември (Тервел), като двубоят може да се проследи на живо в ефира на Sportal TV.