Очаквайте: Balkan Grand Prix 6

Левски спечели дербито на дублиращите отбори срещу Славия в отложена среща от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига. Двубоят се игра на едно от помощните игрища на „Герена“ и предложи истинско голово зрелище с 10 попадения. В крайна сметка „сините“ се наложиха със 7:3 и нанесоха първа загуба на своя противник, откакто шампионатът навлезе във втората си фаза. За победителите по два гола реализираха Антон Иванов и Преслав Бачев. По един добавиха Антоан Стоянов, който се разписа от дузпа и Калоян Петков в заключителните минути на двубоя. В последната минута от редовното време Марсел Йорданов от Слави си отбеляза автогол. За „белите“ точни бяха Румен Рангелов, Кристиян Балов и Кристиян Величков. Въпреки тежкото поражение, славистите остават на трето място във втора група на югозапад с актив от 27 точки. Дублиращият отбор на Левски пък събра 23 пункта и се изкачи до петата позиция.