Отборът на Бока Хуниорс оцеля при гостуването си на Велес, печелейки с 2:1 в мач от петия кръг на аржентинското първенство. Резултатът бе открит в 32-ата минута, когато Лангони даде аванс за гостите, а след почивката в 66-ата Хансон възстанови равенството. Две минути след изравнителния гол за домакините Бока остана с намален състав, след като Фернандес остави своите съотборници с намален състав след директен червен картон. Въпреки това в 87-ата Фигал вкара втори гол за гостите, с което оформи и крайния резултат. По този начин Бока се изкачи на пета позиция с актив от 10 точки, докато Вилесе е на 15-о място с пет пункта. В следващия кръг 35-кратните шампиони на Аржентина приемат Дефенса и Хустия, а Велес гостува на Талерес Кордоба.