На фона на Световното първенство в Катар, отборът на Евертън победи Сидни Уондърърс с 5:1 в контролна среща играна в австралийската столица. Резултатът бе открит още в 15-ата минута, когато Неал Мопе засече с глава хубаво центриране на Патерсън. Въпреки ранното попадение за „карамелите“ Найджарин възстанови равенството само две минути по-късно с хубав удар от границата на наказателното поле. След това в 30-ата Антъни Гордън отново даде аванс за английския тим, след като засече центриране отляво. След почивката същия отбеляза и трети гол във вратата на австралийците, а Томас Кенън ги довърши за 4:1. В последната минута пък на редовното време Гордън се разписа за трети път във вратата на Уондърърс, с което оформи своя хеттрик и крайния резултат.