Гигант (Съединение) надви в Сливен едноименния тим с 4:2. Двубоят е от 13-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Това бе заслужен успех за селекцията на Георги Мечечиев. Те владееха инициативата през пълните 90-те минути. Мусат Аурел се възползва от неразбирателство между бранител на Сливен и вратаря и откри резултата в 22-ата минута. Само 6 минути по-късно Георги Стайков подаде към капитана Здравко Жилов, който удвои. Аурел бе спрян в нарушение и Свилен Щерев направи резултата класически от дузпа в 34-ата минута. Домакините върнаха интригата с две попадения в края на първото и началото на второто полувреме, като първия гол бе на контраатака, а второ прекрасен удар с глава. Райко Алов обаче реализира също глава след корнер в 59-ата минута за окончателното 2:4.