Дунав победи с 5:0 отбора на Устрем (Дончево) в мач от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. С минута мълчание пък беше почетена паметта на домакина на русенския клуб Красимир Атанасов, който почина внезапно в края на миналата година. Мачът започна равностойно, като и гостите имаха своите възможности за отбелязване на гол. Домакините обаче бяха по-настойчиви и откриха. Йордан Димитров бе най-съобразителен при центриране в наказателното поле на Устрем и прати топката в мрежата за 1:0 в 31-ата минута. Отново голмайсторът заедно с Джан Хасан, Кристиан Тасков и Алекс Кирилов продължиха да са най-активни пред вратата на гостите от Дончево. Второто попадението обаче дойде в 60-ата минута. Кристиан Върбанов засече с глава центриране отляво на Димитър Тодоров и направи 2:0. В 68-ата минута резултатът вече бе класически. Точен беше Дани Братоев, който завърши поредната дунавска атака с точен изстрел отблизо за 3:0. До края Йордан Димитров успя да оформи своя хеттрик. Той прати топката под напречната греда с изстрел от около 20 метра за 4:0 в 85-ата минута, а в 90-ата оформи и крайното 5:0.