Царско село записа нов престижен успех. Този път столичният тим удари с 4:0 Арда (Кърджали) в среща от 26-ия кръг на efbet Лига, с което продължи успешния си период, в който победи ЦСКА-София и Берое, а също така завърши наравно с Лудогорец. Емануил Манев изведе домакините напред в 16-ата минута с красив гол след изпълнение на фаул, a в 33-ата удвои. До края на първото полувреме Андерсон Кордейро преодоля Караджов за трети път. Той се разписа в 44-ата минута, като през втората част, в 76-ата минута, отбеляза и втори гол на сметката си. Наставникът на Арда Николай Киров пък даде шанс за изява на един от талантите в тима - Радослав Узунов. Той се превърна и в най-младия футболист, дебютирал в родния елит. С неговите 15 години и 1 месец Узунов изпревари Янко Кирилов, дебютирал за Левски на 15 години и 2 месеца.