Легия (Варшава) - Реал (Мадрид) 3:3

Легия (Варшава) и Реал Мадрид си спретнаха голово шоу в Полша, което завърши 3:3. Испанците доминираха тотално през първото полувреме и поведоха с 2:0 след голове на Бейл, който се разписа още в първата минута, и Карим Бензема. Домакините се върнаха в мача след страхотен гол на Оджиджа малко преди почивката и стигнаха до изравняване в 58-ата минута с попадение на Радович. Седем минути преди края Мулин изведе Легия за 3:2 и поляците виждаха знаменита победа, но в 85-ата минута Ковачич изравни. В самия край пък влезлият като резерва Лукас Васкес удари гредата. За съжаление великолепните изпълнения на терена бяха гледани само по телевизията, тъй като поляците бяха наказани и срещата се игра при закрити врати.