1:1

Василий Березуцкий

(92)
Англия
пропусна да запише първа победа в свой дебютен мач на европейско първенство, след като завърши 1:1 с
Русия
в двубой от Група В на Евро 2016. "Трите лъва" поведоха с гол на Ерик Дайър в 73-ата минута, доминираха през по голямата част от мача, нацелиха и греда, но в крайна сметка допуснаха изравнителен гол във втората минута на добавеното време. Негов автор бе Василий Березуцкий. Това е деветото участие на
на европейски първенства, но отборът все още няма победа в дебютния си мач на такъв форум. До момента "трите лъва" имат пет равенства и четири загуби в тези двубои.