Остава ли начело на Левски Николай Костов - отговорът в извънредна пресконференция на стадион "Георги Аспарухов"

Манчестър Юнайтед се добра на косъм до финала в Лига Европа. "Червените дяволи" направиха 1:1 в реванша със Селта от 1/2-финала и до последно трябваше да треперят. Маруан Фелаини даде преднина на домакините в 17-ата минута, но Факундо Ронкаля изравни в 85-ата минута. Испанците обаче сами са си виновни, че не се възползваха от многото положения, които създадоха в мача и вкараха гол едва в края, като времето не им стигна да направят пълен обрат. Така с общ резултат 2:1 англичаните се класираха за решителния сблъсък за трофея. В заключителните минути и двата тима останаха с по 10 души на терена, след като червени картони си изкараха Ерик Байи и Ронкаля.