Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

ЦСКА 1948 - Литекс 2:1 (Полуфинал за купата на аматьорската лига)

1:0 Стефанов 45'
2:0 Спасов 54'
2:1 Костов 78'

ЦСКА 1948: 66. Деспотов, 15. Митев, 25. Петров (6. Желязков 65'), 31. Генадиев (4. Р. Димитров 52'), 20. Младенов, 10. Савов (2. Кръстев 80'), 42. Джамов, 11. Стефанов (к), 32. Спасов, 21. М. Димитров, 17. Маринов
Старши треньор: Валентин Илиев

Литекс: 1. Вълков, 7. Кирилов, 8. Генков, 16. Ив. Иванов, 88. Р. Иванов, 3. Ганев, 14. Писаров (21. Антонов 63'), 9. Костов, 73. Димитров, 78. Курдов, 99. Васев (6. Балъков 53')
Старши треньор: Живко Желев

Жълти картони: Младенов, Деспотов (ЦСКА 1948); Курдов, Ганев (Литекс)
Главен съдия: Ангел Ангелов
Стадион: "Христо Ботев", Враца
Отборите на ЦСКА 1948 и Литекс играят при резултат 2:1 на стадион “Христо Ботев” във Враца в полуфинален двубой от турнира за Купата на аматьорската лига. Попаденията в срещата реализираха Калоян Стефанов, който оползотвори в последната минута на първата част страхотен извеждащ пас на Спас Спасов, и асистиралият му Спасов в 54-ата минута след индивидуална акция по лявото крило. В 78-ата минута Методи Костов върна един гол за "оранжевите".