Крумовград и Черно море откриват съботния ден в efbet Лига

Крумовград и Черно море откриват съботния ден в efbet Лига

Крумовград и Черно море дават старт на съботния ден в 21-вия кръг в efbet Лига. Двубоят на спортен комплекс "Никола Щерев - Старика" в пловдивския квартал "Коматево" е от 12:30 ч. и ще бъде ръководен от Кристиян Колев.

Двата отбора влизат в срещата съответно от 11-о и 4-то място в класирането. Днешните домакини започнаха пролетния полусезон с нулево равенство срещу Берое под Аязмото. Футболистите на Атанас Рибарски показаха изключителен характер, след като завършиха срещата с 9 души на терена, и все пак се добраха до точка.

"Моряците" пък, изненадващо за мнозина, допуснаха домакинска загуба от Локомотив (Пловдив) и прекъснаха серията си от 27 поредни мача без поражение на "Тича". Тимът на Илиан Илиев ще хвърли всички сили да се завърне на победния път преди важните двубои срещу Лудогорец и Левски.


Локо (Пд) хвърли бомба срещу Черно море и превзе "Тича"
Локо (Пд) хвърли бомба срещу Черно море и превзе "Тича"

Аут за крумовградчани са наказаните Стивън Н'Гесан и Лазар Марин, но треньорът ще може да разчита на последното ново попълнение Сидни Обиса.

Крумовград взе национал на Габон
Крумовград взе национал на Габон

Добрата новина за гостите е, че бранителят Дани Мартин се завръща след контузия. В групата на Черно море обаче не попаднаха Велислав Василев, Николай Костадинов и Георги Венциславов

Бранител се завръща в групата на Черно море
Бранител се завръща в групата на Черно море

Първият сблъсък между днешните съперници по-рано през сезона завърши с класически успех за варненци.

КРУМОВГРАД - ЧЕРНО МОРЕ

НАЧАЛО: 12:30 часа
СЪДИЯ: Кристиян Колев
СТАДИОН: Спортен комплекс "Никола Щерев - Старика", Пловдив

Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички