Нападател в Англия е обвинен в охапване на противников играч

Нападателят на Престън Норт Енд Милутин Осмаич е обвинен в ухапване на съперник по време на равенството 0:0 с Блекбърн в мач от втора английска дивизия, игран миналата неделя. Твърди се, че черногорският национал Осмаич е ухапал защитника на Блекбърн Оуен Бек, който е изгонен от игра за грубо действие срещу Дуейн Холмс при същата ситуация в края на мача на стадион "Дийпдейл".

"Твърди се, че нападателят е извършил акт на насилие, като е ухапал противник около 87-ата минута на двубоя. Милутин Осмаич има срок до понеделник, 30 септември, да даде отговор", се казва в изявление на Футболната асоциация на Англия в четвъртък.

От Блекбърн заявиха, че Бек има голяма следа от ухапване на своя врат. Показа го на всички момчета, които са разтърсени от инцидента", заявиха от Блекбърн.