Зрелищно изпълнение на Дюран донесе обрат за Астън Вила, докато Онана и Санчес блеснаха със спасени дузпи - ето какво се случи в четвъртия кръг на Премиър лийг

Четвъртият кръг на Премиър лийг донесе на феновете много интересни моменти. 23 гола, две спасени дузпи и лондонско дерби бяха във фокуса на вече изминалия уикенд. Голямото разочарование обаче бе за феновете на Ливърпул, които се надяваха на четвърта поредна победа от началото на сезона, а вместо това получиха неприятна изненада от Нотингам след хубав гол на Хъдсън-Одой

С интерес се чакаше и Лондонското дерби между Тотнъм и Арсенал, в което двата отбора не стигнаха до очакваното зрелище, но все пак мениджърът на "топчиите" Микел Артета стана първия наставник стигнал до три поредни победи като гост в дербито. Интересно бе и на "Вила Парк", където Джон Дюран вкара един от кандидатите за гол на сезона, носейки пълен обрат и три точки за момчетата на Унай Емери.

Холанд вкара дежурните си голове за победата на Сити над Брентфорд, а вратарски намеси пък бяха нужни за победите на Манчестър Юнайтед и Челси. Първо Онана спаси дузпа и добавката след нея срещу Саутхемптън при 0:0, а в по-късния мач стражът на "сините" от Лондон Санчес Роберт Санчес парира изстрел на Еванилсон от бялата точка.

Този уикенд петият кръг на Премиър лийг започва с ново Лондонско дерби, това между Уест Хам и Челси с начален час 14:30, а чаканият с огромен интерес сблъсък между Манчестър Сити и Арсенал е в неделя от 18:30.