Лудогорец взе ценна победа срещу Славия в София след страхотен гол на Рик - на живо с най-интересните мнения след двубоя

Йоан Стоянов със силен мач при драматична загуба на Апоел (БШ)

Йоан Стоянов получи най-висока оценка в състава на Апоел (Беер Шева) в мача срещу Макаби (Тел Авив) от третия кръг на израелското първенство. Отборът на българина загуби с 0:1 в столицата, въпреки че създаде повече положения, а на два пъти съдията отмени голове на "камилите".

Стоянов действаше като дясно крило и направи много опасни пробиви, но съотборниците му не се възползваха от тях. Победата на Макаби донесе Дор Тургеман в 44-ата минута.

Апоел можеше да поведе още в началото, но попадение на Кингс Кангуа беше отменено заради нарушение в атака. В средата на второто полувреме Матан Балтакса прати топката в мрежата на Макаби, но и това попадение не беше зачетено, този път заради засада.

В класирането водят Макаби (Хайфа) и Макаби (Бней Рейна) с по 7 точки, следвани от Макаби (Тел Авив) с 6. Апоел (Беер Шева) е в долната половина на таблицата с 4 точки.